Elévové 18.3.

24.3.2017

 

 

Elévové

Zeus
V sobotu 18. března čekali naše elévy Zeus v X3M aréně v Praze na Barrandově soupeři z 2. koše. Prvním byl Wizards. Klukům chvíli trvalo, než se sehráli a díky tomu jsme v prvních minutách prohrávali. Ze začátku jsme moc nestříleli a nevítězili v soubojích. Ale najednou soupeř začal polevovat, neustál vyrovnání a následně emotivně reagoval na naši již několikagólovou převahu. Druhou půli kluci hráli s klidem a rozdíl skóre jen zvyšovali a vyhráli.
I když jsme v druhém zápase proti Spartě BLACK hned v prvních pěti vteřinách střelili rychlý gól, nesl se tento zápas v mnohem rychlejším tempu. Sparta byla důrazná, ale její obranu se nám dařilo překonávat a před půlkou jsme vedli. Po přestávce soupeř důraz ještě zvýšil a dotáhl čtyřbrankový rozdíl. My jsme málo stříleli a díky několika rychlým gólům bylo srovnáno. Nakonec nás bohužel Sparta přehrála.
Poslední zápas jsme o 3. příčku hráli proti FBC Říčany, kteří měli výrazný handicap v podobě pouze jednoho hráče na střídačce. Říčany hráli statečně, avšak tempo hry nemohli udržet a i přesto, že naši kluci nehráli ukázkově, zvládli zvítězit.

Poseidon

Tentokrát jsme jeli do Davle. První zápas jsme hráli proti Dobříši. Kluci sice hned na začátku prohrávali, ale to je pouze povzbudilo a zbytek zápasu jasně dominovali. Ve druhém utkání proti Texasu kluci navázali na skvělé výkony z prvního utkání a Texas jasně přehráli. Takže na nás čekalo finále. Tam na nás čekala Sparta. V zápase jsme brzy prohrávali a nakonec jsme se Spartou prohráli. Chtěl bych moc kluky pochválit za předvedené nádherné výkony.

Achilles

Tým z Radotína a Zbraslavi vyrazil na turnaj do Nehvizd. První utkání bylo pro Olympáky jednoduché a s chutí nastřílelo do branky týmu z Vinohrad 12 gólů. I druhé utkání bylo gólově plodné. Soupeřem nám byl domácí celek z Nehvizd a přítomní rodiče si užívali parádní zápas, ve kterém napadalo dohromady 25 branek. Bohužel o něco více jich nasázel soupeř a tak nás čekal souboj o 3. místo s Jesenicí. Po opatrném začátku jsme dostali hru pod kontrolu a po výhře zaslouženě obdrželi pohár za 3. místo z turnaje. Všem hráčům patří veliká pochvala nejen za pěkné výsledky, ale především za krásnou hru, kterou se na turnaji prezentovali.

Perseus

Na úvod nás čekal tým Wizards DDM P10. Toto utkání bylo pro náš tým nesmírně důležité. Na začátku jsme rychle prohrávali, ale pak jsme využili soupeřových chyb a zvítězili. FA MB – Dalovice přijela s větším počtem hráčů a hráček, ale naše zkušenosti, sehranost a důraz rozhodli v tomto utkání o našem vítězství. Pak už šlo do tuhého, s FBC Kutná Hora jsme se dlouho přetahovali o vítězství. Důraz našich hráčů a vůle po střelení gólu ve druhém poločase znamenal výhru. Proti domácímu Kladnu jsme nastoupili již značně unaveni a s obavou ze soupeře, který měl také samé výhry. Přesto se kluci drželi na dostřel a i přesto, že na začátku druhé půle soupeř odskočil o čtyři branky, dokázali jsme skóre korigovat. Přes velkou snahu a vytvořené šance jsme utkání prohráli. V tomto i v předchozích utkáních nás drželi svými výkony naši brankáři. Děkujeme hráčům za skvělé výkony a také rodičům za jejich podporu z hlediště.
 

Apollon

Ve dne 18.3.náš tým přijel do sportovní haly na Chodově kde do první zápasu nastoupil s velmi malým nasazením, které se nakonec odrazilo na výsledku našeho celku, do druhého zápasu jsme vstoupili s mnohem větší bojovností a chutí vyhrát než-li náš soupeř. Na konci tohoto zápasu svítilo na výsledkové tabuli skóre v náš prospěch. V posledním zápase o 3.místo jakoby naši hráči zaspali začátek z čehož plynuli dva zbytečné góly, naše hráče to probudilo a nakonec s celého zápasového dramatu plynula výhra na naší stranu.

Herkules

Absolvovali jsme další těžký turnaj. V prvním zápase proti Vorms Praha jsme soupeře přehrávali a zvítězili v půli, ale bohužel to k vítězství nestačilo, protože druhou polovinu zápasu jsme dostali branky my. Druhý zápas byl proti našemu týmu Olymp Apollon. Zápas byl velmi vyrovnaný a hráči se znali, proto vše probíhalo s klidnou hlavou. Zápas skončil těsným vítězstvím Apolonu. Do třetího zápasu s Chodovem jsme přímo naletěli. První polovina jasně v naší režii. Zápas znamenal výhru .


Komentáře

K tomuto příspěvku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.