Angažování trenéra Olympu

12.11.2011

Věnujte všichni velkou pozornost tomuto článku! Na základě aktuálního rozpoložení a výsledků byl angažován trenér do áčkového družstva mužů, který bude mít úplnou kompetenci k chodu tohoto družstva. Jen bych rád upozornil, že okruh potenciálních hráčů není omezen na užší okruh, šanci od nového trenéra mohou dostat všichni naši hráči v mužské kategorii – záleží na posouzení trenéra.

 

Někteří tohoto muže již znají, ostatní poznají během následujících tréninků. Jmenuje se Tomáš Vilím, který přijal nabídku od vedení klubu, od kterého dostal plnou důvěru.

 

V této souvislosti žádám a apeluji na všechny hráče (muže), aby v pondělí 14. 11. dorazili na trénink, kde se náš nový trenér představí. Následně převezme otěže a začne se postupně seznamovat s týmem a jeho hráči. Během sezóny budeme pracovat zejména na systému hry a přípravě k jednotlivým zápasům.

 

Rovněž je důležité, aby každý hráč na pondělním tréninku věděl, zda-li bude moct být přítomen na středečním tréninku i na áčkových zápasech v neděli 20. 11. I od těchto informací se bude odvíjet případná nominace na následující zápasy.

 

Doufám, že nemusím připomínat, aby v pondělí přišli na trénink všichni (včetně těch, kteří chodí notoricky pozdě) s dostatečným předstihem, aby mohli být na hřišti připraveni nejpozději ve 21:30!

 

 

 

 

 

Jenom trochu mimo téma oznamuji, že pokud bude mít někdo zájem, máme nově jisté slevy (15% na všechny značky, 20% na Salming) v obchodě s florbalovým vybavením, který má kamennou prodejnu v Praze. Pokud bude chtít někdo uplatnit slevu, ať řekne na tréninku Pápovi, od kterého dostane klubovou kartičku. Obchod: www.jednadvacitka.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

*
*
*
 

Váš email není nikde publikován ani sdílen. Váš email slouží ke zobrazení vaší fotky, pokud máte službu Gravatar.


Povinná pole jsou označena *

Můžete používat následující HTML značky a atributy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>