Prohra Bé týmu s Tagem Magem B

27.11.2011

Sobota 26.11.2011, pro mnohé krutě brzké ráno. Olymp B nastupuje do zápasu s Tagem Magem B. V tento den má Olymp na programu pouze jeden zápas.

Vše začalo špatně už rozcvičením. Zrovna když se první polobůh chystal vyběhnout do klasického rohového cvičení, rozhodčí zapískal na znamení začátku utkání. Z našeho výkonu v prvních dvou třetinách se zdálo, že jsme si tuto část zápasu spletli s chybějícím rozcvičením. Po několika zbytečných chybách jsme prohrávali 3:0. Začátek třetí třetiny přinesl chvilkové vyrovnání sil. Dokázali jsme si vytvořit několik šancí, ale všechny ztroskotaly na zakončení. Štěstí nám nepřinesla ani Jirkova taktická inovace v podobě útočného nahození do levého rohu hřiště. V druhé půli třetí třetiny jsme inkasovali ještě tři branky, které by se daly zařadit do kategorie exhibičních. Soupeř byl sice takticky na výši, nicméně byl hratelný, a pokud by se nám podařilo od začátku držet krok, mohli jsme bez problému pomýšlet na výhru. Nebýt velmi slušného výkonu brankýpra Manise, skóre by se pravděpodobně nezastavilo na čísle 6:0. Výměna pozápasových dojmů nás utvrdila v tom, že pokud se chceme v budoucnu podobným výkonům vyhnout, je potřeba přijít na hrací plochu o něco dříve a někteří hráči o něco méně unaveni…