PLÁN AKCÍ

Sezóna 2015/2016:

 

 

Soustředění

15. – 29. 8. 2016 (ročníky 2005 a mladší)

22. – 26. 8. 2016 (ročníky 2000 až 2004)

 

 

Příměstský kemp

11.-15.7., 18.-22.7., 1.-5.8.2016 (pondělí až pátek)

 

 

Ligové turnaje

Místo jednotlivých turnajů se upřesňuje přímo rodičům vždy před termínem konání turnaje.

 

Přípravka

  • 18.10.2015, 1.11.2015, 15.11.2015, 29.11.2015, 13.12.2015, 17.1.2016, 20.3.2016, 10.4.2016, 24.4.2016

 

Elévové

  • 10.10.2015, 24.10.2015, 7.11.2015, 21.11.2015, 5.12.2015, 9.1.2016, 23.1.2016, 27.2.2016, 12.3.2016, 2.4.2016, 17.4.2016,  30.4.2016

 

Mladší žáci

  • 27.9.2015, 18.10.2015, 1.11.2015, 15.11.2015, 29.11.2015, 13.12.2015, 17.1.2016, 31.1.2016, 21.2.2016, 20.3.2016, 10.4.2016, 24.4.2016
  • Může se stát, že družstvo Zeus (jedno z našich tří družstev mladších žáků) bude od termínu 1.11.2015 hrát své další turnaje v sobotu místo v neděli

 

Starší žáci

  • 20.9.2015, 11.10.2015, 25.10.2015, 8.11.2015, 22.11.2015, 6.12.2015, 20.12.2015, 10.1.2016, 7.2.2016, 28.2.2016, 3.4.2016, 17.4.2016

 

Dorostenci

  • 28.9.2015 (ZŠ Jiráskova Benešov), 18.10.2015 (TJ Radlice), 31.10.2015 (SH Zruč nad Sázavou), 29.11.2015 (bude upřesněno), 12.12.2015 (Nová MSH Mladá Boleslav), 17.1.2016 (SH Bystřice), 30.1.2016 (SH Kunratice), 21.2.2016 (Nová MSH Mladá Boleslav), 19.3.2016 (Jedenáctka VS), 10.4.2016 (SH Neveklov)

 

Junioři

  • 10.10.2015 (SH Jižní Město), 25.10.2015 (SH Králův Dvůr),  7.11.2015 (bude upřesněno), 5.12.2015 (TJ Ruzyně), 20.12.2015 (SH Kunratice), 10.1.2016 (TJ Spartak Vlašim), 23.1.2016 (SH Králův Dvůr), 13.2.2016 (Sport Eden Beroun), 27.2.2016 (SH Kunratice), 13.3.2016 (SH BIOS Kladno), 2.4.2016 (SH Kostelec nad Černými lesy), 24.4.2016 (SH Kunratice)

 

Muži A

  • 26.9.2015 (Nová MSH Mladá Boleslav), 27.9.2015 (SH Čakovice), 11.10.2015 (ZŠ Jiráskova Benešov), 17.10.2015 (SH Kunratice), 18.10.2015 (SH Kunratice), 31.10.2015 (SH Kunratice), 1.11.2015 (SH Kunratice), 14.11.2015 (SH Jižní Město), 15.11.2015 (SH Děkanka), 28.11.2015 (X3M Arena Barrandov), 29.11.2015 (TJ Sokol Kobylisy), 12.12.2015 (SH Kunratice), 13.12.2015 (SH Kunratice), 16.1.2016 (TJ Sokol Vinohrady), 17.1.2016 (SH Kunratice), 30/31.1.2016 (SH Kunratice), 6.2.2016 (Slavíčkova hala Chlumec nad Cidlinou), 7.2.2016 (TJ Radlice), 20.2.2016 (SH Kunratice), 21.2.2016 (SH Kunratice), 5.3.2016 (SH Kunratice), 6.3.2016 (SH Kunratice)

 

Muži B

  • 27.9.2015 (SH Stochov), 18.10.2015 (Sport Eden Beroun), 1.11.2015 (Sport Eden Beroun), 13.12.2015 (SH Děkanka), 24.1.2015 (SH Zruč nad Sázavou), 6.2.2015 (ZŠ Jiráskova Benešov), 20.2.2015 (TJ Sokol Vinohrady), 12.3.2015 (Sport Eden Beroun), 2.4.2015 (SH Zruč nad Sázavou), 23.4.2015 (SH Děkanka)