Pojištění pro členy

 

přihláška ke stažení

 

Vážení rodiče,

 

aktuálně předáváme tento dopis všem dětem, které jsou přihlášeny na naše florbalové kroužky. Chtěli bychom Vás tímto požádat o vyplnění přihlášky do České florbalové unie, která je součástí této obálky (ke stažení zde). Registrací získáte benefit v podobě úrazového pojištění pro vaše dítě, navštěvující náš florbalový kroužek.

 

Ode dne, kdy bude Vaše dítě zaregistrováno u České florbalové unie, bude automaticky zdarma úrazově pojištěno na všech námi organizovaných akcích. To znamená, že bude zdarma úrazově pojištěno během tréninků, případně i během dalších akcí. Jsou to například turnaje florbalových kroužků, letní či zimní příměstské kempy a florbalové soustředění.

 

Vyplnění přihlášky není povinné, nicméně vzhledem k tomuto výraznému benefitu, kterým je úrazové pojištění zdarma, to nanejvýš doporučujeme. Z registrace u České florbalové unie pro Vás neplynou žádné povinnosti a registrace není spjata s žádným poplatkem.

 

Způsoby navrácení vyplněné a podepsané přihlášky :

  • naskenované poslat emailem na adresu info@fbkolymp.cz (preferujeme tento způsob)
  • předat zpět trenérovi
  • zaslat obyčejným způsobem poštou na adresu: FbK Olymp Praha, Pod Stárkou 36/4, Praha 4, 140 00

 

Termín pro zaslání není stanoven, každopádně čím dříve přihlášku obdržíme, tím rychleji bude Vaše dítě zaregistrováno a pojištěno. Česká florbalová unie Vás bude emailem informovat o úspěšné registraci.

 

Mé osobní přání je, aby během našich tréninků a jiných akcí k žádným úrazům nedocházelo. Bohužel ve sportu občas úrazům nejde zabránit a je dobré, abychom na tento moment byli alespoň částečně připraveni.

 

S přátelským pozdravem

 

Mgr. Pavel Piech

předseda klubu FbK Olymp Praha