Soustředění 2018

Vážení rodiče,

 

zde naleznete informace k letnímu florbalovému soustředění v Želeném Brodě. Informace platí pro turnus 13. – 17. srpna 2018 a pro turnus 20. – 24. srpna 2018.

 

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA 

 

ROČNÍKY 2007 a mladší – turnus 13. – 17. srpna 2018 

 

ROČNÍKY 2006 a starší – turnus 20. – 24. srpna 2018 (OTEVŘENÁ SKUPINA I PRO ROČNÍKY 2007-2009)

 

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ

 

Děti budou rozděleni do tréninkových skupin  a budou mít přiřazeny konkrétního trenéra. Program je pro každou skupinu odlišný tak, abychom se postupně vystřídali v hale i při dalších venkovních aktivitách. Samozřejmě budeme muset zohlednit aktuální počasí a v případě nepříznivých podmínek, bude venkovní program upraven.

Pokud to však počasí dovolí, půjdeme se koupat do blízkého bazénu, podnikneme krátký výlet po zdejší přírodě nebo plánujeme příjezd jednoho z nejlepších hráčů našeho mužského týmu, aby se podělil o své zkušenosti.

 

Dejte nám prosím vědět, pokud Vaše dítě neumí dobře nebo vůbec plavat – součást formuláře o bezinfekčnosti

 

 

 

ZPRAVODAJSTVÍ

Zpravodajství z každého dne soustředění bude umístěno vždy nejpozději druhý den na hlavní stránce našeho webu ve formě článku, který bude obsahovat zajímavé informace a fotografie z celého dne. Pro představu přikládáme odkaz na zpravodajství z minulého roku.

 

 

 

DOPRAVA – POZOR VELKÁ ZMĚNA !!!!

DOPRAVA VLAKEM NENÍ MOŽNÁ, NA TRATI NA ŽEL. BROD NASTALA VÝLUKA KVŮLI OPRAVĚ TRATĚ.

POJEDEME TEDY Z PRAHY DO ŽEL. BRODU PRONAJATÝMI AUTOBUSY.

 

PLÁNOVANÝ ODJEZD DO ŽEL. BRODU 

Místo odjezdu (viz. mapa) : ulice V OLŠINÁCH (Praha 10) naproti metru STRAŠNICKÁ (linka A)

Čas srazu:    10:00 h

Čas odjezdu :    11:00 h

 

 

PLÁNOVANÝ PŘÍJEZD ZE ŽEL. BRODU

místo příjezdu (viz. mapa) : ulice V OLŠINÁCH (Praha 10) naproti metru STRAŠNICKÁ (linka A)

předpokládaný čas odjezdu z Žel. Brodu :     17:00 h

předpokládaný čas příjezdu  do Prahy :      19:00 h

 

MAPA MÍSTA ODJEZDU A PŘÍJEZDU :

odjezd

 

INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVA :

Předání hráčů v pondělí v Brodě :   13:00 h

Adresa :   Těpeřská 581, 468 22 Železný Brod

 

Vyzvedávání hráčů v pátek :     16:00 h

Adresa :   Těpeřská 581, 468 22 Železný Brod

Telefon :   724 052 617

 

 

STRAVA

 

Strava je zajištěna 5 x denně (snídaně, teplý oběd, teplá večeře, 2 x svačina).

Případné diety nám sdělte co nejdříve, abychom mohli domluvit v jídelně.

 

 

UBYTOVÁNÍ :

1) Domov Mládeže Při SUPŠs

Těpeřská 581, 468 22 Železný Brod - (KORESPONDENČNÍ ADRESA PRO DOPISY)

 

2) TJ Sokol ŽBS Železný Brod

Masarykova 500, 468 22 Železný Brod

 

 

LÉKY

 

Pokud dítě bere pravidelně nějaké léky, nezapomeňte nám je společně s přesnými instrukcemi předat nejpozději v den odjezdu u autobusu či na místě.

 

 

 

CO S SEBOU

 

Pevnou obuv do tělocvičny se světlou podrážkou, pevnou venkovní obuv (obuv do tělocvičny bude zakázáno nosit ven), sportovní obuv na ven , domácí obuv na ubytovnu, oblečení na sport (vzhledem ke sportovnímu programu určitě více triček, trenýrek, ponožek a spodního prádla), florbalku, láhev na pití, plavecké plavky, otevřenou obuv k bazénu (pantofle nebo žabky), opalovací krém, pyžamo, vak na špinavé prádlo, ručník malý a velký, na venkovní trénink pro případ horšího počasí tepláky, mikinu, kšiltovku či jinou letní pokrývku hlavy, případně menší batoh na výlet, hygienické potřeby. Dále v den odjezdu odevzdejte průkaz zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii, vyplněnou zprávu od lékaře a čestné prohlášení o bezinfekčnosti (viz níže). Bez těchto dokumentů bohužel nebude dítěti umožněno nastoupit na soustředění.

 

 

Další nabídku florbalového vybavení naleznete na stránce : www.olympshop.cz

 

 

 

CENNÉ VĚCI

 

Finanční hotovost (kapesné) a mobilní telefony lze během konání soustředění uschovat u trenéra. Za ztrátu finanční hotovosti a mobilních telefonů, které nebudou uschovány u trenéra, nebereme žádnou odpovědnost.

 

Pokud dětem mobilní telefon svěříte, tak na základě zkušeností doporučujeme, aby byl námi vydáván pouze jednou denně ve stanovený čas. O všem důležitém budete samozřejmě informováni námi. Každopádně je možné se s námi domluvit i na jiném režimu.

 

Nedoporučujeme, abyste dětem s sebou dovolili vzít jakékoliv elektronické (a už vůbec jakékoliv drahé) přístroje, např. tablety, hrací konzole atd… Dítě je může ztratit nebo zničit a v neposlední řadě bychom uvítali, kdyby děti alespoň na těchto 5 dnů zapomněly na veškerou moderní techniku a užily si soustřední a přítomnost kamarádů. Za případnou ztrátu či zničení nemůžeme ručit. Program soustředění je bohatě naplněn tak, aby se děti neměly čas nudit :-) .

 

 

 

PŘIHLÁŠKA

 

Přihlášku je možné předat trenérům, nebo zaslat v elektronické podobě na info@fbkolymp.cz. Můžete také využít online přihlášku:

ONLINE PŘIHLÁŠKA 

 

PAPÍROVÁ PŘIHLÁŠKA + INFORMACE

 

 

 

CENA A PLATBA 

 

Celková cena činí 3700 Kč (v ceně je zahrnuto vše – ubytování, pronájem sportovišť, strava, doprava, trenéři, zdravotník, případné vstupy na koupaliště, zábavný program). Společné s přihláškou je nutné uhradit zálohu 2000 Kč. Zbytek částky je nutné uhradit do 31.5.2018. Je možné uhradit hotově i převodem na bankovní účet 22235222/2010, do zprávy pro příjemce prosíme uvést jméno účastníka a soustředění.

 

 

 

!!! DŮLEŽITÉ !!!

 

!!! Nejpozději na nádraží je nutné předat vyplněnou a platnou zdravotní způsobilost (stačí kopie), bezinfekčnost a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. !!!

 

Lze použít i potvrzení o zdravotní způsobilosti s podobným charakterem použité na jinou akci (tábor, škola v přírodě, sportovní kurz), je však nutné, aby bylo platné. Doba platnosti je 12 měsíců od vydání potvrzení.

 

Zde ke stažení formulář ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI (vyplňuje lékař) a BEZINFEKČNOSTI (vyplňuje rodič). Prosíme, aby byl u podpisu bezinfekčnosti datum dne odjezdu.

 

 

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA

 

 

Předem děkujeme a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

OLYMP FLORBAL

724 052 617

info(zavináč)fbkolymp.cz