Soustředění 2018

Vážení rodiče,

 

zde naleznete informace k letnímu florbalovému soustředění v Želeném Brodě. Informace platí pro turnus 13. – 17. srpna 2018 a pro turnus 20. – 24. srpna 2018.

 

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA 

 

ROČNÍKY 2007 a mladší – turnus 13. – 17. srpna 2018 

 

ROČNÍKY 2006 a starší – turnus 20. – 24. srpna 2018 (OTEVŘENÁ SKUPINA I PRO ROČNÍKY 2007-2009)

 

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ

 

Program soustředění je orientační. Děti budou rozděleni do skupin  a budou mít přiřazeny konkrétního trenéra. Program je pro každou skupinu odlišný tak, abychom se postupně vystřídali v hale i při některých dalších aktivitách. Zároveň samozřejmě budeme muset zohlednit aktuální počasí.

 

Program bude opět pestrý. Pokud to počasí dovolí, půjdeme se koupat do blízkého bazénu, podnikneme krátký výlet nebo plánujeme příjezd jednoho z nejlepších hráčů našeho mužského týmu, aby se podělil o své zkušenosti.

 

Dejte nám prosím vědět, pokud Vaše dítě neumí dobře nebo vůbec plavat.

 

 

Program ke stažení ve formátu JPG.

 

Zpravodajství z každého dne soustředění bude umístěno vždy nejpozději druhý den na hlavní stránce našeho webu ve formě článku, který bude obsahovat zajímavé informace a fotografie z celého dne. Pro představu přikládáme odkaz na zpravodajství z minulého roku.

 

 

 

DOPRAVA

 

Přesný odjezd a příjezd může být upraven na základě změn dopravce.

Odjezd z Prahy Hlavního nádraží vždy v pondělí 9:24 (rychlík R 1146 Metoděj Vlach). Sraz na místě nejpozději v 8:35. Prosíme co nejdříve o zpětné info (sms, email, telefon), pokud Vaše dítě přijede do Železného Brodu  po vlastní ose, jinak bereme, že jede s námi vlakem.  Případně to samé o odjezdu. Číslo nástupiště, kde bude sraz, odešleme formou SMS na telefonní číslo uvedené na přihlášce.

 

Čas příjezdu do Prahy Hlavního nádraží  v pátek je dle jízdního řádu v 20:38 rychlíkem R 1151

 

 

 

STRAVA

 

Strava je zajištěna 5 x denně (snídaně, teplý oběd, teplá večeře, 2 x svačina).

Případné diety nám sdělte co nejdříve, abychom mohli domluvit v jídelně.

 

 

 

LÉKY

 

Pokud dítě bere pravidelně nějaké léky, nezapomeňte nám je společně s přesnými instrukcemi předat nejpozději v den odjezdu u autobusu či na místě.

 

 

 

CO S SEBOU

 

Pevnou obuv do tělocvičny se světlou podrážkou, pevnou venkovní obuv (obuv do tělocvičny bude zakázáno nosit ven), sportovní obuv na ven , domácí obuv na ubytovnu, oblečení na sport (vzhledem ke sportovnímu programu určitě více triček, trenýrek, ponožek a spodního prádla), florbalku, láhev na pití, plavecké plavky, otevřenou obuv k bazénu (pantofle nebo žabky), opalovací krém, pyžamo, vak na špinavé prádlo, ručník malý a velký, na venkovní trénink pro případ horšího počasí tepláky, mikinu, kšiltovku či jinou letní pokrývku hlavy, případně menší batoh na výlet, hygienické potřeby. Dále v den odjezdu odevzdejte průkaz zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii, vyplněnou zprávu od lékaře a čestné prohlášení o bezinfekčnosti (viz níže). Bez těchto dokumentů bohužel nebude dítěti umožněno nastoupit na soustředění.

 

 

Další nabídku florbalového vybavení naleznete na stránce : www.olympshop.cz

 

 

 

CENNÉ VĚCI

 

Finanční hotovost (kapesné) a mobilní telefony lze během konání soustředění uschovat u trenéra. Za ztrátu finanční hotovosti a mobilních telefonů, které nebudou uschovány u trenéra, nebereme žádnou odpovědnost.

 

Pokud dětem mobilní telefon svěříte, tak na základě zkušeností doporučujeme, aby byl námi vydáván pouze jednou denně ve stanovený čas. O všem důležitém budete samozřejmě informováni námi. Každopádně je možné se s námi domluvit i na jiném režimu.

 

Nedoporučujeme, abyste dětem s sebou dovolili vzít jakékoliv elektronické (a už vůbec jakékoliv drahé) přístroje, např. tablety, hrací konzole atd… Dítě je může ztratit nebo zničit a v neposlední řadě bychom uvítali, kdyby děti alespoň na těchto 5 dnů zapomněly na veškerou moderní techniku a užily si soustřední a přítomnost kamarádů. Za případnou ztrátu či zničení nemůžeme ručit. Program soustředění je bohatě naplněn tak, aby se děti neměly čas nudit :-) .

 

 

 

PŘIHLÁŠKA

 

Přihlášku je možné předat trenérům, nebo zaslat v elektronické podobě na info@fbkolymp.cz. Můžete také využít online přihlášku:

ONLINE PŘIHLÁŠKA 

 

PAPÍROVÁ PŘIHLÁŠKA + INFORMACE

 

 

 

CENA A PLATBA 

 

Celková cena činí 3700 Kč (v ceně je zahrnuto vše – ubytování, pronájem sportovišť, strava, doprava, trenéři, zdravotník, případné vstupy na koupaliště, zábavný program). Společné s přihláškou je nutné uhradit zálohu 2000 Kč. Zbytek částky je nutné uhradit do 31.5.2018. Je možné uhradit hotově i převodem na bankovní účet 22235222/2010, do zprávy pro příjemce prosíme uvést jméno účastníka a soustředění.

 

 

 

!!! DŮLEŽITÉ !!!

 

!!! Nejpozději na nádraží je nutné předat vyplněnou a platnou zdravotní způsobilost (stačí kopie), bezinfekčnost a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. !!!

 

Lze použít i potvrzení o zdravotní způsobilosti s podobným charakterem použité na jinou akci (tábor, škola v přírodě, sportovní kurz), je však nutné, aby bylo platné. Doba platnosti je 12 měsíců od vydání potvrzení.

 

Zde ke stažení formulář ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI (vyplňuje lékař) a BEZINFEKČNOSTI (vyplňuje rodič). Prosíme, aby byl u podpisu bezinfekčnosti datum dne odjezdu.

 

 

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA

 

 

Předem děkujeme a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

OLYMP FLORBAL

724 052 617

info(zavináč)fbkolymp.cz