TRÉNINKY

 

 

Aktualizované tréninky na školní rok 2017/18

 

Minipřípravka (ročník 2010 a mladší)

 

 

Pondělí: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendíků, Mendíků 1, Praha 4 – Michle, 140 00

Středa:   15:30 – 17:00 ZŠ Mendíků, Mendíků 1, Praha 4 – Michle, 140 00

 

Přípravka (ročník 2009 a 2010)

 

Úterý  17:00 – 18:30 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4 – Michle
Čtvrtek  16:45 – 18:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4 – Michle

 

Elévové (ročník 2007 a mladší)

 

Pondělí   15:30-17:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 1
Úterý      15:30 – 17:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 2
Středa     17:00 – 18:30 v tělocvičně SPŠs J. Gočára, Družstevní ochoz 1659/3, 140 00 Praha 4   –   Elévové 1
Čtvrtek   15:30-16:45 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 2
Pátek      15:30-17:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 1 + 2

 

 

Mladší žáci (ročník 2005 a mladší)

 

Skupina 1

Pondělí :             16:00 – 17:30  TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Středa:                15:30-17:00 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Pátek:                 16:00 – 17:30 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)

Skupina 2

Pondělí :              17:00 – 18:30 TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)
Středa:                17:00 – 18:30 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Pátek:                 16:00 – 17:30 TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)

 

Starší žáci (ročník 2003 a mladší)

 

Skupina 1

Pondělí :             16:00 – 17:30 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Středa:               15:30 – 17:00 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Pátek:                16:00 – 17:30 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)

Skupina 2

Pondělí :             17:30 – 19:00 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Středa:               16:30 – 18:00 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Pátek:                16:00 – 17:30 TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)

 

 

Dorostenci A (ročník 2001 a mladší)

 

Úterý:     17:30 – 19:00 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

Čtvrtek:  17:30 – 19:00 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

Pátek:     16:00 – 17:30 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

 

 

Dorostenci B (ročník 2001 a mladší)

 

Pondělí 16:30 – 18:00  Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

Středa   16:30 – 18:00  Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

Pátek:   16:00 – 17:30 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

 

 

Junioři (ročník 1999 a 2000) 

 

Úterý:     17:30 – 19:00 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

Čtvrtek:  17:30 – 19:00 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

Pátek:     16:00 – 17:30 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

 

Želivského – Praha 10 (ročník 2007 – 2011)

 

Úterý      16:00 – 17:30 TJ Hagibor, Izraelská 6 Praha 10

Čtvrtek   17:30 – 19:00 TJ Hagibor, Izraelská 6, Praha 10

 

Dívky (ročník 2004 – 2010)

 

Pondělí   15:30 – 17:00 TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)

Středa     15:00 – 16:30 Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4 Praha 4

Pátek      16:00 – 17:30 TJ Pankrác , Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)

 

Stodůlky (ročník 2003 – 2010)

 

Úterý      15:00 – 16:30 SH Lužiny, Bellušova 1877/68, Praha 13, 155 00

Čtvrtek   14:30 – 16:00 SH Lužiny, Bellušova 1877/68, Praha 13, 155 00

 

Zbraslav  (ročník 2001 – 2011)

 

Mladší skupina 
Tréninky 2017/2018

Pondělí 15:30 – 16:45 Centrum Třešňovka, Pod Třešňovkou 234, Praha – Zbraslav

Středa   16:00 – 17:30 Centrum Třešňovka, Pod Třešňovkou 234, Praha – Zbraslav

 

Starší skupina

 

Tréninky 2017/18

Pondělí   16:45 – 18:00 Centrum Třešňovka, Pod Třešňovkou 234, Praha – Zbraslav

Čtvrtek   17:00 – 18:30 Centrum Třešňovka, Pod Třešňovkou 234, Praha – Zbraslav

 

Radotín (ročník 2003 – 2011)

 

Mladší skupina (ročníky 2006, 2007, 2008 a mladší ročníky):

(září, říjen, duben, květen)
Úterý     18:00 – 19:30
Čtvrtek  18:00 – 19:30

 

(listopad – březen)
Úterý:     18:00 – 19:00
Čtvrtek:  17:00 – 18:15

 

Starší skupina (ročníky 2003, 2004, 2005)

(září, říjen, duben, květen)
Úterý     18:30 – 20:00
Čtvrtek  18:00 – 19:30

 

(listopad – březen)

Úterý:     19:00 – 20:00
Čtvrtek:  18:15 – 19:30

 

Novodvorská

Úterý – 15:30 – 16:30 ZŠ Filosofská objekt Jitřní 185, Praha 4 ( tělocvična v objektu Jitřní)

 

Muži A + Muži B

Pondělí 20:00 – 21:30 TJ JM Chodov, Mírového hnutí 2137, Praha 4, 149 00

Čtvrtek 21:00 – 22:30 SH Slavia Praha, Vladivostocká 1460/10, 100 05 Praha 10