TRÉNINKY

Minipřípravka (ročník 2010 a mladší)

Pondělí: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendíků, Mendíků 1, Praha 4 – Michle, 140 00

Středa: 15:30 – 17:00 ZŠ Mendíků, Mendíků 1, Praha 4 – Michle, 140 00

 

Přípravka (ročník 2008 a mladší)

Úterý 15:30-17:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4 – Michle
Čtvrtek 15:30 – 16:45 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4 – Michle

 

Elévové (ročník 2006 a mladší)

Pondělí 15:30-17:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 2
Úterý 15:30 – 17:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 1
Středa 15:00-16:30 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 2
Čtvrtek 15:30-17:00 TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 36/4, Praha 4    -   Elévové 1

 

+ je možné docházet na třetí trénink s mladšími žáky:

 

Pondělí 15:30-17:00 TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)
Středa 15:30-16:45 TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10 (metro Želivského)
Pátek 16:00 – 17:30 SPŠS Josefa Gočára, Družstevní ochoz 1659/3, Praha 4

 

Mladší žáci (ročník 2004 a mladší)

Pondělí 15:30-17:00 TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)
Středa 15:30-16:45 TJ Bohemians Praha – Hagibor, Izraelská 6, Praha 10
Pátek 16:00 – 17:30 SPŠS Josefa Gočára, Družstevní ochoz 1659/3, Praha 4

 

Starší žáci (ročník 2002 a mladší)

Pondělí 17:00-18:30 TJ Pankrác, Lomnického 1/1071, Praha 4 (metro Pražského povstání)
Středa 16:45-18:00 TJ Bohemians Praha – Hagibor, Izraelská 6, Praha 10
Pátek 16:00 – 17:30 SPŠS Josefa Gočára, Družstevní ochoz 1659/3, Praha 4

Pátek 16:00 – 17:30 TJ Bohemians Praha – Hagibor, Izraelská 6, Praha 10

 

Páteční tréninky budou rozděleny do dvou tréninkových skupin. O rozdělení budou hráči informováni svým trenérem.

 

Dorostenci (ročník 2000 a 2001) 

Úterý 17:30 – 19:00 TJ Bohemians Praha – Hagibor, Izraelská 6, Praha 10

Čtvrtek 17:30 – 19:00 TJ Bohemians Praha – Hagibor, Izraelská 6, Praha 10

Pátek 16:00 – 17:30 TJ Bohemians Praha – Hagibor, Izraelská 6, Praha 10

 

Junioři (ročník 1998 a 1999) 

Úterý 17:30 – 19:00 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

Čtvrtek 17:30 – 19:00 Hagibor TJ Bohemians, Izraelská 6, Praha 10

 

 

Muži A + Muži B

Pondělí 20:00 – 21:30 TJ JM Chodov, Mírového hnutí 2137, Praha 4, 149 00

Středa 21:15 – 22:15 TJ Bohemians Praha – Hagibor, Izraelská 6, Praha 10, 100 00

 

 

Elévky

Úterý 16:00 – 17:30 ZŠ Mendíků, Mendíků 1/1000, Praha 4

Čtvrtek 16:00 – 17:30 ZŠ Mendíků, Mendíků 1/1000, Praha 4

 

 

Přípravka dívky

Úterý 16:00 – 17:30 ZŠ Mendíků, Mendíků 1/1000, Praha 4, 140 00

Čtvrtek 16:00 – 17:30 ZŠ Mendíků, Mendíků 1/1000, Praha 4, 140 00