Vítězný turnaj starších žáků Zeus

3.5.2017

 

 

Zeus
V sobotu 29.4.2017 naše družstvo starších žáků Zeus odehrálo svůj poslední turnaj této sezóny. Turnaj jsme sehráli ve sportovní hale Šestajovice, která není příliš vhodná pro turnaje této věkové kategorie. Naši hráči však předvedli zkušenosti z celé sezóny a jasně kralovali celému turnaji. Jako nebrzdící vlak kluci přejeli Floorball club Falcon 5:0 a Tatran Střešovice 4:2. Následně se nás pokoušeli zastavit borci z Orky Horní Počernice, ale naši hráči opět ukázali sebevědomí a jasnou nadvládu nad turnajem. Výhrou 3:2 jsme si zajistili postup jak pro sebe, tak pro budoucí hráče kategorie Starších žáků. Chlapcům blahopřejeme a děkujeme za skvělé výkony v sezóně 2016/17.
Poseidon
V prvním zápase se kluci potkali s kamarády z týmu Apollón. Zápas byl vyrovnaný. Rozhodovali jednotlivci. Zápas skončil výhrou 5:1. Druhý zápas byl zpočátku vyrovnaný. První branku vstřelil soupeř, ale to kluky nastartovalo a tlačili soupeře. Kluci měli několik jasných šancí, ale žádnou z nich nedokázali proměnit. V poslední minutě zápasu se nám podařilo vstřelit gól a zápas skončil remízou. Poslední zápas byl proti silnému týmu. První polovina se nám vůbec nepovedla. Poté jsme se začali snažit a soupeře přehrávat, ale opět se nedařilo vstřelit branku. Zápas tak skončil naší prohrou.
Apollon
Starší žáci z Radotína a Zbraslavi vyrazili k poslednímu turnaji do dalekého Stochova. V prvním utkání jsme opět narazili na tým Olympu Poseidon. Zápas byl z naší strany velmi ospalý a nedůrazem v osobních soubojích jsme soupeře snadno pouštěli do zakončení. My se naopak do příliš šancí nedostali a výsledkem byla porážka. Ve druhém utkání proti nám nastoupili Vlci Tatran Kostelec. Velmi pěkný a vyrovnaný zápas přinesl spoustu šancí a těsně před koncem svítilo na tabuli skóre 2:2. Remíza nám však nestačila a v následné hře bez brankáře jsme bohužel inkasovali potřetí. Poslední utkání jsme odehráli proti Slavii. Na obou týmech byla vidět velká chuť vyhrát a zápas mohl dopadnout jakkoliv. Na konci se však radovali z těsného vítězství Slávisté. I přes nepříznivé výsledky jsme se prezentovali pěknou hrou a v porovnání se začátkem sezony je vidět, jaký pokrok kluci udělali.

Komentáře

One Trackback

  1. By Get your documents written perfectly on 1.7.2017 at 04:23

    Best Editing Service…

    The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for …

K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.