Mladší žáci

31.3.2017

 

 

Mladší žáci

 

Zeus

Kluci nevstoupili do prvního zápasu vůbec dobře. Soupeř vstřelil dvě branky a kontroloval hru. V polovině zápasu kluci začali hru vyrovnávat dokázali vstřelit branku, ale na vítězství to nestačilo. Druhý zápas také nezačal vůbec dobře, když soupeř vstřelil gól po 10s. To však kluky nakoplo a začali hrát lépe než soupeř. Celý zápas byli aktivnější, ale nedokázali proměňovat šance. Zápas přesto skončil výhrou 3:1. Poslední zápas byl v poklidném tempu. Oba týmy hráli vyrovnaně a rozhodovali jen chyby, kterých se kluci dopustili.

 

Apollon

Tým Apollon z Radotína a Zbraslavi se po delší době sešel v plné síle a na výkonech to hned bylo znát. K prvnímu zápasu proti Žralokům Příbram jsme nastoupili velmi zodpovědně a pěknou kombinační hrou soupeře od začátku přehrávali. Výsledek 7:1 byl zcela zasloužený. Ve druhém utkání, kde nás čekal tým Fbc Unhošť, jsme navázali na povedený výkon z minulého utkání a soupeře zasypali jedenácti góly. Škoda inkasované branky v závěru, která upravila skóre na konečných 11:1. V posledním zápase jsme hráli proti Olympu Achilles. Ze začátku zápasu se někteří hráči snažili prosadit individuálně, což vedlo jen k laciným ztrátám míčku a soupeře jsme tak pustili do vedení. V polovině utkání všem došlo, že kombinační hra je mnohem více účinná a zápas se povedlo otočit do vítězného konce 5:3. Povedený turnaj tedy skončil třemi výhrami a 1. místem na turnaji.

 

Achiles

První zápas nebyl ve velkém tempu a ani jeden tým si nevytvořil vyložené šance. Po půlce hry se kluci probudili a vstřelili gól, ten však nastartoval i soupeře, který dokázal zápas otočit. Druhý zápas byl velmi vyrovnaný, góly padaly na obou stranách. Klukům ale chybělo trochu štěstí v zakončení a tak i tento zápas skončil prohrou. Poslední zápas byl nejtěžší. Hrálo se proti kamarádům z Olympu. Kluci se ale nezalekli a hned na začátku zápasu si vytvářeli šance, ale nedokázali žádnou proměnit. Svou snahu nakonec odměnili a podařilo se jim vstřelit gól. Zápas skončil prohrou 3:5. Kluci si ale z turnaje odnáší cenné zkušenosti.


Komentáře

K tomuto příspěvku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.