Nevydařený turnaj mladších žákyň

26.4.2017

 

 

Mladší žákyně
Svůj poslední turnaj v sezóně si v neděli odehrály mladší žákyně. Bohužel nebyl úplně vydařený. Do prvního zápasu jsme nastoupily mnohem lépe než soupeřky z Kutné Hory, neboť jsme se hned dostaly do vedení. Naneštěstí se Ranařky dostaly do hry a dorovnaly. V druhé půli jsme jim nestačily, ačkoli v obraně měly značné problémy, opakovaně je na poslední chvíli zachraňovala jejich gólmanka.
V druhém zápase proti Pantherkám jsme se dopustily také několika zbytečných chyb a odešly jsme bohužel poražené i z tohoto utkání.
O umístění jsme se střetly s Black Angels. První polovina se herně nesla ve vyrovnaném duchu, bohužel ale na tabuli svítil pro nás nepřiznivý stav. Do druhé poloviny jsme naskočily bojovně, ale postupně se naděje na vítězství zmenšovaly a nechaly jsme Black Angels dojít si pro výhru.
Poslední turnaj se nám možná nevydařil, ale během celé sezóny naše holky předvedly spoustu skvělých výkonů. Mnohé soupeře, kteří hrají mnohem déle, často náš výkon zaskočil.
No a teď už jen hurá do letní přípravy!

Komentáře

One Trackback

  1. By Get your documents written perfectly on 1.7.2017 at 05:14

    Best Editing Service…

    The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for …

K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.