Zápasy 11. a 12. Listopadu 2017

16.11.2017

 

 

Tento víkend odehráli své zápasy junioři, starší žáci, starší žákyně, elévové a elévky.

 

Junioři:

O víkendu odehráli naši junioři čtvrté kolo ligy juniorů, ze které si odváží zasloužené 3 body. První zápas kluci odehráli proti Florbalové akademii Mladá Boleslav. Ačkoli kluci prohráli 4:6, bylo se rozhodně na co dívat. V druhém duelu si chlapci hravě poradili s klubem z Říčan. Kluci na hřišti jasně dominovali a skóre 5:2 připsalo klukům krásné 3. body do celosezónní tabulky.

 

Starší žáci Zeus:

Kluci tento víkend bohužel zapomněli štěstíčko doma. Po první výhře s klubem Sk Dvojka Praha si nedokázali poradit s kluby FALCON black a TJ sokol Královské Vinohrady. Díky jedné výhře a dvou prohrám kluci opouští 4. koš a v příštím kole se budou snažit o návrat.

 

Starší žáci Poseidon:

Oproti Zeusu kluci z Poseidonu předvedli jeden z nejlepších výkonů sezóny. Třemi výhrami v řadě si zajistili postup do 9. koše. V příštím kole se tak chlapci budou opět snažit ovládnout všechny zápasy a přiblížit se tak nejvyšším košům své kategorie.

 

Starší žáci Apollon:

Kluci z radotínského Apollonu také neměli svůj den. Po dvou prohrách a jedné výhře obsadili 3. místo. Do dalších kol se budou muset kluci lépe připravit a zahájit stíhací jízdu za Poseidonem.

 

Starší žákyně Athéna:

Našim dívkám se tento víkend bohužel nedařilo tak, jak předešlý víkend. První dva zápasy bohužel nedokázaly gólově otočit na svou stranu. Poslední zápas již vzaly dívky do svých rukou a výhrou 5:2 proti holkám z týmu Vosy Praha si zajistili 5. místo.

 

Elévové:

Elévové tento víkend sehráli krásné zápasy. Nejlépe se umístily týmy Zeus (3. Místo), Apollon (2. Místo), Poseidon (2. Místo) a Athéna (2. Místo). Tým Hefaistos obsadil krásné 5. místo. Nováčci a budoucí hvězdičky Olympu z týmu Achilles, Prométheus, Herkules a Perseus obsadili 6. místa ve svých koších.

 

Všem hráčům a hráčkám gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších ligových kolech.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.