OBNOVENÍ TRÉNINKOVÉ ČINNOSTI ZÁVODNÍCH DRUŽSTEV

7.5.2020

Vzhledem k rozvolňování opatření přijatých Vládou ČR je od 11.5.2020 možné obnovit tréninkovou činnost závodních družstev. Pochopitelně budou tréninky probíhat v omezeném režimu a se zvýšenými hygienickými opatřeními.

 

O podrobnostech tréninků Vás budeme dále informovat.

 

Základní podmínky obnovení tréninkové činnosti níže :

 

1)      Prohlášení o bezinfekčnosti :

a)      Rodič, resp. hráč (starší 18let) má povinnost dodat prohlášení o bezinfekčnosti. Formulář má platnost do konce školního roku, tj. do 30.6.2020. Formulář bezinfekčnosti naleznete v sekci DOWNLOAD.

b)      Na prvním tréninku v daném týdnu musí být prohlášení o bezinfekčnosti předáno trenérovi v PAPÍROVÉ PODOBĚ. Zasílání emailem není možné. Toto se opakuje každý týden po vypršení platnosti zmíněného formuláře do odvolání.

 

2)      Postup při nedodání prohlášení o bezinfekčnosti :

a)       Pokud hráč nedonese podepsané prohlášení, může ho vyplnit rodič na místě (trenér bude mít bianko prohlášení)

b)      Pokud na místě rodič není a hráč nemá podepsanou bezinfekčnost, NENÍ MOŽNÉ, aby byl hráč vpuštěn na trénink. Tento bude usazen ve společných prostorách haly mimo tréninkový prostor, kde čeká na vyzvednutí rodiče s nasazenou rouškou. Trenér kontaktuje rodiče s touto informací, aby byl hráč vyzvednut, případně doplněna bezinfekčnost.

 

3)      Zvýšená hygienická opatření v hale :

a)      Při příchodu do objektu haly mají vždy hráči nasazené roušky, které si nechávají nasazené až do samotného vstupu do tréninkového prostoru ( na chodbách a dalších společných místech musejí mít roušky nasazené) . U vstupu by měla být k dispozici desinfekce(zajišťuje provozovatel haly, pokud nebude). Po hráčích tedy požadujeme při vstupu desinfikování rukou.

b)      Již je možné využívat zázemí haly – sprchy,šatny, WC

c)      Účastnici se po společných prostorách haly (chodby a jiné) se pohybují co nejkratší možnou dobu.

 

4)      Zvýšená hygienická opatření během tréninku :

a)      Hráči během tréninku roušky nasazené mít nemusí

b)      Do tréninkového prostoru haly smí vstoupit pouze hráči a trenér/ři. Rodičům a dalším osobám je vstup na trénink zakázán.

c)      Během tréninků NEBUDOU používány rozlišovací dresy – hygienické důvody. Hráči si tedy nosí dvě barvy trik ( černá, bílá ) sadu dresů, tréninkový set Olymp ( oranžová, žlutá, modrá )

d)      Během tréninků NEBUDE používáno brankářské vybavení – hygienické důvody.

e)      Hráči si na trénink přinesou balené pití a mají během tréninku zakázáno toto sdílet s ostatními účastníky tréninku.


Prosíme všechny účastníky, aby dodržovali výše zmíněné podmínky.


Komentáře

K tomuto příspěvku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.