Přípravka

31.3.2017

Přípravka

 

Apolon

Dne 26.3 hrála přípravka Apolon v Kralupech. V prvním zápase nás čekala Rudná, se kterou jsme rychle prohrávali, avšak po skvělém výkonu se nám povedlo výsledek otočit a zvítězit. Ve druhém utkání jsme narazili na domácí Kralupy. Kluci vstoupili do utkání velmi aktivně a brzo si vypracovali náskok, který v průběhu zápasu navyšovali. Ve třetím utkání které bylo finálové jsme se utkali s Bohemkou, která od začátku utkání diktovala hru a i přes zlepšení ve druhé půli jsme prohráli. Chtěl bych všechny moc pochválit za vzornou reprezentaci klubu a předvedenou hru.

Zeus

O víkendu hráli naši bohové i na Barrandově. V prvním zápase jsme narazili na pozdější vítěze turnaje Start98. I přes vyrovnanou první půli nás v půli druhé soupeř jasně přehrál. V dalším zápase naši hráči na Black Angels doslova vlétli. Soupeř naše borce těžce podcenil, ty naopak sehráli svůj nejlepší zápas na turnaji a poslali překvapeného soupeře do boje o poslední místo. Na nás čekala domácí Sparta, a i když měla silnou diváckou kulisu, pro rozjetý Olymp nepředstavovala velkou překážku a naše družstvo s přehledem vyhrálo a obsadilo 3. Příčku.

Poseidon

Nejdelší výlet podnikli naši Poseidoni a to do Benešova. Hned na úvod jsme stáli proti domácímu celku. Bohužel náš velmi unavený výkon znamenal výhru pro soupeře, i když jsme měli kvalitu na to zvítězit. To v utkání druhém se kluci probrali, a i když tým Falcon vsítil rychlou branku, naši hráči zabrali a nasázeli během zápasu spoustu branek a vyhráli. Vzhledem k tomu, že naše družstvo mělo nejlepší skóre, tak na nás čekalo finále. Tam jsme se utkali s rozjetou Florbalovou Akademií MB a ta naším klukům nedala moc šancí. Nad vodou nás dlouho držel skvělý výkon brankáře. Konečné 2. místo


Komentáře

K tomuto příspěvku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.