Soustředění 2019

Vážení rodiče,

 

zde naleznete informace k letnímu florbalovému soustředění v Želeném Brodě. Informace platí pro turnus 15. – 19.7., turnus 29.7. – 2.8., turnus 12.-16.8. a pro turnus 19. – 23.8. 2019.
DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO ROČNÍK 2019

Letos je z důvodu rekonstrukce jednoho z ubytovacích objektů omezena celková kapacita účastníků. Soustředění je přednostně nabízeno hráčům ze závodních center, kterými doporučujeme s přihlášením nečekat.

Od 31.1.2019 bude nabízeno i dětem z našich kroužků na školách. Po tomto termínu již nemůžeme přihlášení pro závodní hráče garantovat.

 

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA 

 

Turnus 15.7. – 19.7. 2019 – (ročníky bez omezení – na místě bude rozděleno do skupin dle věku) – POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN

 

Turnus 29.7. – 2.8. 2019 – (ročníky 2009 a mladší) – PLNĚ OBSAZENÁ KAPACITA

Turnus 12. – 16.8. 2019  – (ročníky 2008 a 2007PLNĚ OBSAZENÁ KAPACITA

Turnus 19. – 23.8. 2019 – (ročníky 2006 a staršíPLNĚ OBSAZENÁ KAPACITA

(po dohodě s trenérem je možné individuálně zařadit mimo svou věkovou kategorii)

 

 

INFORMACE K SOUSTŘEDĚNÍ

 

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ – bude aktualizováno

- články z minulých ročníků

 

Děti budou rozděleni do tréninkových skupin a budou mít přiřazeny konkrétní trenéry. Program je pro každou skupinu mírně odlišný tak, abychom se postupně vystřídali v hale i při dalších venkovních aktivitách. Samozřejmě budeme muset zohlednit aktuální počasí a v případě nepříznivých podmínek, bude venkovní program upraven.

Pokud to však počasí dovolí, půjdeme se koupat do blízkého bazénu, podnikneme krátký výlet po zdejší přírodě nebo plánujeme příjezd jednoho z nejlepších hráčů našeho mužského týmu, aby se podělil o své zkušenosti.

 

 

 

ZPRAVODAJSTVÍ

Zpravodajství z každého dne soustředění bude umístěno na oficiálním facebooku (www.facebook.cz/olympflorbal) formě článku, který bude obsahovat zajímavé informace a fotografie z celého dne. Pro představu přikládáme odkaz na zpravodajství z minulého roku.
PLÁNOVANÝ ODJEZD DO ŽEL. BRODU 
POJEDEME SPOLEČNĚ Z PRAHY DO ŽEL. BRODU PRONAJATÝMI AUTOBUSY. PO DOHODĚ JE MOŽNÁ INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVA NA MÍSTO.

 

PLÁNOVANÝ ODJEZD DO ŽEL. BRODU

Místo odjezdu (viz. mapa) : ulice V OLŠINÁCH (Praha 10) naproti metru STRAŠNICKÁ (linka A)

Čas srazu:    8:00 

Čas odjezdu do Železného Brodu :   9:00

 

PLÁNOVANÝ PŘÍJEZD ZE ŽEL. BRODU

místo příjezdu (viz. mapa) : ulice V OLŠINÁCH (Praha 10) naproti metru STRAŠNICKÁ (linka A)

předpokládaný čas odjezdu z Žel. Brodu :    17:00

předpokládaný čas příjezdu  do Prahy :     18:30

 

MAPA MÍSTA ODJEZDU A PŘÍJEZDU :

odjezd

 

 

STRAVA

 

Strava je zajištěna 5 x denně (snídaně, teplý oběd, teplá večeře, 2-3 x svačina).

Případné diety a jiná omezení nám sdělte co nejdříve, abychom mohli domluvit v jídelně.

 

LÉKY

Pokud dítě bere pravidelně léky, nezapomeňte nám je společně s přesnými instrukcemi předat nejpozději v den odjezdu u autobusu či na místě.

 

 

UBYTOVÁNÍ :

TJ Sokol ŽBS Železný Brod

Masarykova 500, 468 22 Železný Brod  - (KORESPONDENČNÍ ADRESA PRO DOPISY)

 

CO S SEBOU

 

Pevnou obuv do tělocvičny se světlou podrážkou, pevnou venkovní obuv (obuv do tělocvičny bude zakázáno nosit ven), sportovní obuv na ven , domácí obuv na ubytovnu, oblečení na sport (vzhledem ke sportovnímu programu určitě více triček, trenýrek, ponožek a spodního prádla), florbalku, láhev na pití, plavecké plavky, otevřenou obuv k bazénu (pantofle nebo žabky), opalovací krém, pyžamo, vak na špinavé prádlo, ručník malý a velký, na venkovní trénink pro případ horšího počasí tepláky, mikinu, kšiltovku či jinou letní pokrývku hlavy, případně menší batoh na výlet, hygienické potřeby. Dále v den odjezdu odevzdejte průkaz zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii, vyplněnou zprávu od lékaře a čestné prohlášení o bezinfekčnosti (viz níže). Bez těchto dokumentů bohužel nebude dítěti umožněno nastoupit na soustředění.

 

 

Další nabídku florbalového vybavení naleznete na stránce : www.olympshop.cz

 

 

 

CENNÉ VĚCI

Finanční hotovost (kapesné) a mobilní telefony lze během konání soustředění uschovat u trenéra. Za ztrátu finanční hotovosti a mobilních telefonů, které nebudou uschovány u trenéra, nebereme žádnou odpovědnost.

 

Pokud dětem mobilní telefon svěříte, tak na základě zkušeností doporučujeme, aby byl námi vydáván pouze jednou denně ve stanovený čas. O všem důležitém budete samozřejmě informováni námi. Každopádně je možné se s námi domluvit i na jiném režimu.

 

Nedoporučujeme, abyste dětem s sebou dovolili vzít jakékoliv elektronické (a už vůbec jakékoliv drahé) přístroje, např. tablety, hrací konzole atd… Dítě je může ztratit nebo zničit a v neposlední řadě bychom uvítali, kdyby děti alespoň na těchto 5 dnů zapomněly na veškerou moderní techniku a užily si soustřední a přítomnost kamarádů. Za případnou ztrátu či zničení nemůžeme ručit. Program soustředění je bohatě naplněn tak, aby se děti neměly čas nudit :-) .

 

 

PŘIHLÁŠKA

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA 

 

 

CENA A PLATBA 

 

Na email zašleme pokyny k platbě – číslo účtu a variabilní symbol)

Celková cena činí 4200 Kč (v ceně je zahrnuto vše – ubytování, pronájem sportovišť, strava, doprava, trenéři, zdravotník, vstupy na koupaliště, zábavný program). Společné s přihláškou je nutné uhradit zálohu 2000 Kč. Zbytek částky je nutné uhradit do 31.5.2019.

 

 

!!! DŮLEŽITÉ !!!

 

!!! Nejpozději u autobusu je nutné předat vyplněnou a platnou zdravotní způsobilost (pouze kopie), bezinfekčnost a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. !!!

 

Lze použít i potvrzení o zdravotní způsobilosti s podobným charakterem použité na jinou akci (tábor, škola v přírodě, sportovní kurz), je však nutné, aby bylo platné. Doba platnosti je nově 24 měsíců od vydání potvrzení.

 

Zde ke stažení formulář ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI (vyplňuje lékař) a BEZINFEKČNOSTI (vyplňuje rodič). Prosíme, aby byl u podpisu bezinfekčnosti datum dne odjezdu.

 

 Dejte nám prosím vědět, pokud Vaše dítě neumí dobře nebo vůbec plavat – součást formuláře o bezinfekčnosti

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA

 

 

Předem děkujeme a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat :

 

602 586 695

nebo

724 052 617

info(zavináč)fbkolymp.cz

 

 

PROVOZNÍ PODMÍNKY:

  • Účastník je závazně přihlášen po vyplnění online přihlášky a uhrazení zálohy.
  • Počet účastníků je omezen, při překročení kapacity rozhoduje datum přihlášení + uhrazení zálohy.
  • Před nástupem na soustředění musí účastník předložit potvrzení o bezinfekčnosti a kopii karty zdravotní pojišťovny. Vzory všech potřebných dokumentů a bližší informace budou včas předány přihlášeným účastníkům. Bez těchto dokumentů není možné přijmout účastníka na soustředění.
  • Účastníci se musí řídit pokyny pořadatele.
  • Účastníci mají zakázáno pít alkohol, kouřit a užívat jiné návykové látky. Při porušení tohoto zákazu a při opakovaném nezvladatelném nebo nevhodném chování, či nerespektování pokynů odpovědných osob, si pořadatel vyhrazuje právo, vyloučit účastníka ze soustředění bez náhrad.
  • Odhlášení účastníka po závazném přihlášení se řídí následujícími podmínky: odhlášení 60-31 dní před odjezdem storno poplatek 50% z celkové ceny soustředění, odhlášení 30-7 dní před odjezdem storno poplatek 70% z celkové ceny soustředění, odhlášení v kratší době storno poplatek 100%. V případě zdravotní indispozice se na základě lékařského potvrzení vrací celá částka krácená o manipulační poplatek ve výši 300 Kč.