Úspěšný víkend pro Strž Apollon a Zeus

3.2.2017
[Galerie nebyla nalezena]

Starší žáci Apollon

Starší žáci z Radotína a Zbraslavi začali na pražském Chodově parádní výhrou proti jinému týmu Olympu – Poseidon. Ve druhém utkání proti Slavii nám rozhodčí poskytli dostatek příležitostí vyzkoušet si hru v oslabení. Ta nám naštěstí šla a i díky brankáři, který zastavil hned dvě trestná střílení, jsme si došli pro druhou výhru. Těžký zápas nás čekal proti FBC Říčany – ten se proměnil v přímý souboj o postup do vyššího koše. Soupeř byl aktivnější a více si užil míčku, naše skvěle semknutá obrana však soupeři dovolila skórovat jen jednou a díky výhře 3:1 jsme mohli slavit postup my. Zbýval dohrát zápas proti Wizards, který se k nám do koše dostal vinou pořádání. Od začátku byli lepším týmem a zcela po zásluze zvítězili. To nám však radost ze tří výher nezkazilo a dobrá nálada v šatně po zápase byla oprávněná.

 

Starší žáci Zeus

Starší žáci Zeus mají za sebou vydařený turnaj, který se odehrál v neděli v Černošicích. V prvním zápase se kluci dostali do vedení 4:1, poté však mírně polevili a soupeř dokázal snížit na 4:3. Nakonec to byl i konečný výsledek. Druhý zápas proti týmu Jesenice byl krásná podívaná, když jsme soupeře k ničemu nepustili a jasně ho přehráli 11:0. Poslední zápas proti Drakům byl zpočátku vyrovnaný, ale soupeře se nám dařilo kombinačně přehrávat a nakonec jsme i v tomto utkání jasně vyhráli 10:2. Konečné první místo na turnaji. Gratulujeme.

 

Starší žáci Poseidon

V neděli 29.1.2017 proběhly zápasy starších žáků Poseidon. Tentokrát jsme hráli zde v Praze na Chodově. Hned ráno byla v šatně veselá nálada a bylo vidět, že se hráči na zápasy těší. Bohužel hned první zápas jsme prohráli, a to nemělo dobrý dopad na náladu v týmu. Po zápase jsme si dali nové instrukce a šlo se do dalších zápasů. Hned druhý a třetí zápas se herní projev jednotlivců i celého týmu rapidně změnil. Bohužel štěstíčko v tyto mrazivé dny s námi nepřijelo. Až v posledním zápase se Slavií kluci z posledních sil vybojovali remízu. Tyto zápasy však naše hráče rozhodně ponaučili a v příštích zápasech doufáme v gólovou převahu na naší straně. Všem divákům děkujeme za podporu.


Komentáře

One Trackback

  1. By Best Writing Service on 7.2.2017 at 03:08

    Best Writing Service…

    Get an expert academic writing assistance. We can write any paper or post on any subject within the tightest deadline….

K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.