Starší žáci

23.3.2017

 

[Galerie nebyla nalezena]

 

Starší žáci
Zeus
V prvním zápase se kluci ujali vedení. Soupeř se však nechtěl vzdát a srovnal. V polovině zápasu bylo skóre vyrovnané. Poté však kluci vstřelili dvě branky a dokázali soupeři odskočit. Na konci zápasu kluci hráli na jistotu a vybojovali výhru. Druhý zápas byl velmi náročný, jelikož se hrálo proti týmu z prvního koše. Domácí Tatran byl po vysoké výhře z předchozího zápasu favoritem. Kluci vlétli do zápasu a zaskočili Tatran dvěma góly. Soupeř si ale poté také vytvářel šance a v polovině zápasu srovnal na 2:2. V druhé polovině se hrálo pořád vyrovnaně, ale klukům chybělo trochu štěstí, aby dokázali vstřelit další góly. Zápas tak skončil prohrou 2:4, ale kluci přesto předvedli parádní výkon. Poslední zápas byl jen o umístění zápas byl vyrovnaný, ale nebyl v takovém tempu jako předchozí zápas. Po několika zbytečných chybách v naší obraně soupeř dával góly a zápas tak skončil naší prohrou.
Poseidon
V prvním zápase se kluci střetli s týmem Panthers. Zápas byl vyrovnaný, ale vytvořili jsme se více šancí než soupeř. V polovině zápasu kluci vedli 1:0. Po našich chybách v druhé části soupeř dokázal skóre otočit a nakonec zvítězil. Druhý zápas byl také vyrovnaný. V půlce zápasu kluci prohrávali 0:1. V Druhé polovině zápasu jsme si vytvářeli hodně šancí, bohužel jsme doplatili na neschopnost šance proměňovat. Poslední zápas vypadal na naše jasné vítězství, ale soupeř jen tak nevzdal a dokázal potrápit náš tým. Nakonec jsme utkání zvládli a vyhráli.
Apollon
První zápas jsme sehráli se Zručí nad Sázavou. V zápase jsme se dopustili několika fatálních chyb v obraně, které soupeř nemilosrdně trestal. I přes solidní střelbu jsme prohráli 3:7. Další zápas jsme odehráli proti Slavii. Kluci byli během prvního poločasu ve skvělém rozpoložení, když soupeři dokázali vstřelit 3 branky a vytvářet si spoustu zajímavých šancí, zatímco hráli důsledně dozadu a soupeře k ničemu nepustili. I druhý poločas jsme načali vstřeleným gólem, ovšem naše radost netrvala dlouho. Slávistům se podařilo vstřelit 2 góly, které je nabudily, a i když byl jejich hráč pár minut před koncem vyloučen za hru hlavou, dokázali i v oslabení skóre vyrovnat a tento stav vydržel až do konce. Dále nás čekal soupeř z Říčan. Za stavu 3:2 pro nás Říčanští 2 minuty před koncem odvolali brankáře a zkusili hru v 6-ti hráčích. Naše defenziva přesto držela a hned několikrát jsme stříleli na prázdnou bránu, bohužel neúspěšně. To nás nakonec velice mrzelo, neboť 15 vteřin před koncem fatalní chyba našeho obránce při rozehrávce zapříčinila vyrovnání. Konečné skóre 3:3. Poslední zápas nás čekal silný výběr domácí Sparty. Polovinu prvního poločasu jsme s nimi dokázali nejen držet krok, ale dokonce jsme byli v útoku nebezpečnější. Poté se ovšem karta obrátila a Sparťané nám vstřelili hned několik branek. Turnaj nám ukázal, že pokud neodmakáme celý zápas na 100 %, nebo budeme vypouštět konce, nemusíme se vždy dočkat výhry. Dále bychom si měli uvědomit, že v zájmu týmu musíme začít pracovat jako celek.

 


Komentáře

11 Trackbacks

 1. By keto meatloaf on 6.8.2021 at 19:07

  best keto vegetables https://ketodietione.com/

 2. By is dating a tomboy gay on 9.8.2021 at 17:07

  gay single dating https://gaychatrooms.org/

 3. By dating guy who might be gay on 9.8.2021 at 18:45

  gay dating los angeles ca https://gaychatus.com/

 4. By bareback gay dating site on 9.8.2021 at 19:48

  gay dating sites los angeles https://gaydatingzz.com/

 5. By gay dating site android on 1.9.2021 at 17:26

  dating gay daddy https://gaychatgay.com/

 6. By gay canadian dating on 1.9.2021 at 17:50

  gay dating guide https://freegaychatnew.com/

 7. By gay dating springfield mo on 8.9.2021 at 15:02

  gay dating craigslist https://dating-gaym.com/

 8. By gay online dating reddit on 8.9.2021 at 18:18

  over 40 gay dating site https://gaydatinglosangeles.com/

 9. By free gay dating colombia on 11.9.2021 at 04:54

  pr gay dating site https://gayonlinedating.net/

 10. By gay herpes dating site on 11.9.2021 at 06:59

  fat fetish gay dating https://gay-singles-dating.com/

 11. By teen dating site gay only on 11.9.2021 at 07:47

  gay dating average looks https://datinggayservices.com/

K tomuto příspěvku nemůžete přidávat komentáře.